دوشنبه, 09 -2668 ساعت 10:27

ورنی اپوکسی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمین فرموله شده، چسبندگی بسیار خوبی به سطح بتون، فلز، سنگ و. .. دارد. این روکش شفاف ( ترانسپارنت ) بوده و فاقد پیگمنت و فیلر می باشد لذا در مجاورت با آمیدها و قلیاها هیچ گونه تغییر رنگی ایجاد نشده و لایه زیرین کاملا ً نمایان می باشد. از خواص این محصول می توان به خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار مر غوب آن اشاره نمود که در مقابل اکثر حلال ها، مواد شیمیایی، آب روغن ها، نمک مقاوم است، با توجه به مقاومت سایشی و فشاری بسیار بالا در صنایع پترو شیمی، نفت، الکترونیک، دریایی، بسته بندی، کارخانجات صنعتی و clean room مورد استفاده قرار می گیرد.

:اطلاعات فنی

شفاف- ترانسپارنت شید رنگ ‏A/B= 50/100 نسبت اختلاط گرم بر سانتي متر مکعب 0.1± 1 دانسیته درصد 100 جامد وزنی دو جزء درصد 100 جامد حجمی دو جزء یک متر مربع بر لیتر با ضخامت 1میلی متر پوشش سطحي 5 ساعت، عمقي 24 ساعت، نهايي 5 تا 7 روز زمان خشک شدن

:روش اعمال

با توجه به اهمیت نسبت اختلاط اجزا و تا ثیر آن بر کیفیت محصول، دو جزء A وBرا با هم مخلوط کرده، به مدت ۵ دقیقه توسط همزن مناسب بهم می زنیم تا یکنواخت شود. پوشش آماده شده را روی سطح مورد نظر ریخته و توسط کاردک شانه ای بطور یکنواخت روی سطح پخش می کنیم. حبابهای ریز ناشی از همزدن را با استفاده از ابزار حباب گیر خارج می نماییم. این عمل ۲ بار به فاصله زمانی ۲۰ دقیقه انجام می گیرد.

:وسایل و تجهیزات اجرا

همزن دستی با قدرت مناسب، لیسه، کاردک شانه ای، غلطک حباب گیر، کفش با زیره میخ دار

نگهداری زمان:

یکسال تحت شرایط استاندارد.

رزین اپوکسی - قیمت رزین - رزین و رنگ اپوکسی - لیست قیمت رزین - خرید رزین -فروش رزین - رزین با چسبندگی بالا

خواندن 1683 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 02 دی 1396 ساعت 12:27